Od dłuższego czasu mierzyliśmy się z zamysłem zorganizowania alternatywnych targów ślubnych. Wiedzieliśmy, że będzie to ogromne przedsięwzięcie pochłaniające mnóstwo czasu i energii. Jednak chęć pokazania i zainspirowania Was nowymi trendami i możliwościami wzięła górę.

Życzymy Wam (i sobie również, mając nadzieję, że spotkamy się na Waszym ślubie jako fotografowie 😉 ) żebyście wasz dzień ślubu zaplanowali jak najbardziej w zgodzie ze sobą, z waszymi marzeniami, nie patrząc się na innych. Jeśli marzycie o kameralnym ślubie, to dlaczego nie wybrać się w malownicze miejsce w górach lub na pięknej łące z samotnym drzewem lub na plaży ze złocistym piaskiem pod stopami powiedzieć sobie TAK. A może chcielibyście uciec i tylko we dwoje złożyć sobie przysięgę – tak zwany elopement? A jeśli zdecydowanie wolicie fantastyczną zabawę, to zaproście swoich przyjaciół i bawcie się do upadłego, tak że będą goście o tym wydarzeniu wspominać latami. Opcji jest mnóstwo, jednak niech głos serca będzie waszym głównym doradcą.

Sesja promująca targi odbyła się kilka dni temu w Klubie Stara Przepompownia. Zebraliśmy wspaniałych ludzi, którzy swoją osobą, rzemiosłem, pomysłami i kreatywnością chcieli zainspirować, pokazać, że można inaczej, ciekawiej, nieszablonowo, naturalniej. Z wszystkimi będziecie się mogli spotkać już 25 lutego na Alter Wedding i dać się ponieść fantastycznej atmosferze!

W sesji udział wzięli:

Pomysł i organizacja – Monika Terajewicz i Fabryka Marzeń
Fotografia – Studio Pozytyw
Suknie ślubne i suknie druhen – atelier lawenda
Strój Pana Młodego – ESSENZA man
Dekoracje i bukiety – Voya Studio Ślubne
Makijaż – Bellezzabody Gabinet Kosmetyczny
Fryzury – Aleksandra Poprawa
Papeteria – Styletter – Kaligrafia Nowoczesna
Tort i słodkości – Cukiernia Szorski
Wina – www.delicati.pl
Miejsce – Klub Stara Przepompownia

Para Młoda – Patrycja  Krystian
Druhny – Agata  Magdalena

Miłego oglądania!