Ankieta

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie powyżej zamieszczonych danych osobowych w celu przedstawienia oferty na wykonanie usług fotograficznych. / Sending this message you agree to the processing of the above personal data in order to submit an offer of photographic services.

  Adres email

  (wymagane)

  Numer telefonu

  (wymagane)

  Data ślubu

  (wymagane)

  Miejsce ślubu (dokładny adres miejsca ceremonii i przyjęcia weselnego)

  (wymagane)

  Ilu zdjęć oczekujecie?

  100350500
  Ta liczba zależy m.in. od liczby gości. Skromniejsze śluby (mniej niż 100 gości) da się pokazać w 100 pięknych fotografiach. Optimum wg nas to 350 zdjęć, nawet z dużych wesel do 200 osób. Opcję 500 zdjęć zostawiamy dla najbardziej wymagających. Wasza decyzja nie musi być ostateczna - można dokupić więcej zdjęć po obejrzeniu galerii z już gotowymi.

  Ilu fotografów potrzebujecie?

  12
  Dwójka fotografów przydaje się wtedy, gdy zależy Wam na różnych punktach widzenia na to samo wydarzenie. Np. podczas przysięgi jedno z nas może być przy Was, a drugie obserwować gości czy fotografować z góry, będąc na chórze (w kościele). Dostajecie też więcej zdjęć (około 50%).

  Jak długo będziemy fotografować?

  Do 10 godzinPonad 10 godzin
  Nam zawsze wystarcza 10 godzin. Chętnie i skutecznie doradzamy naszym parom, jak optymalnie wykorzystać czas pracy fotografa - także z pożytkiem dla gości i klimatu wesela!

  Do której godziny będziemy fotografować?

  Do 22.00Po 22.00
  Wesela, na których bywamy najczęściej, są tak zorganizowane, że wszystko co ważne dzieje się do godziny 22.00. I co najlepsze - są to wesela, na których goście bawią się najlepiej i najlepiej je wspominają (i oczywiście bawią się potem do białego rana). Chętnie i skutecznie doradzamy naszym parom, dlaczego tak jest i jak to zrobić.

  Czy sesję plenerową wolicie:

  W dniu ślubuW inny dzień
  Sesja nie musi być w plenerze, ale tak się ją zwyczajowo nazywa, więc tak zostawmy. Zdecydowana większość naszych sesji odbywa się w dniu ślubu (niezależnie od pory roku, dnia czy pogody - mamy na to sposoby). I taka sesja ma prawie same zalety: wyglądacie przepięknie, już jesteście gotowi, a na zdjęciach czuć magię dnia ślubu (innego dnia znów musicie się przygotowywać, makijaż, stroje, czas...). Ale jeśli z góry wiecie, że chcecie np. sesję wyjazdową, to lepiej zarezerwować ją już teraz (jest taniej).

  Czy chcecie Fotoksiążkę, czy wystarczą Wam same pliki cyfrowe?

  Fotoksiążka i plikiTylko pliki
  Fotoksiążka to także świetny prezent dla rodziców, na który zresztą po cichu zawsze liczą. A taki prezent możecie dać z jakiejś okazji (np. na Gwiazdkę) lub bez okazji.

  Czy chcecie sesję narzeczeńską?

  TakNie
  Sesja narzeczeńska to świetna okazja, żeby nas poznać, oswoić się z obiektywem. No i od razu będziecie mieli zdjęcia, które możecie wykorzystać do zaproszeń, dekoracji wesela, albo do zrobienia cudnego prezentu dla rodziców. Wiecie, kosze z kwiatami i słodyczami to miła rzecz, ale rodzice płaczą ze wzruszenia, gdy dostaną fotoksiążkę z Waszej sesji narzeczeńskiej w ramach podziękowań na weselu. Będzie stała u nich na półce już zawsze (i będzie często oglądana). A co się stanie z kwiatami i słodyczami, to sami wiecie. 🙂

  Czy zgodzicie się na publikację zdjęć?

  TakNie
  W naszym portfolio i w social media chwalimy się wybranymi zdjęciami, żeby nasi przyszli klienci (tak jak Wy) mogli zobaczyć, jakie robimy zdjęcia. Gdybyśmy nie mogli się nimi chwalić, to nie będziemy mieli co pokazywać. 🙂 Dlatego zawsze prosimy nasze pary o zgodę. Według przepisów RODO i tak zawsze taką zgodę możecie cofnąć, jeśli z jakiegoś powodu zmienicie zdanie.
  Ale faktem też jest, że Wasze zdjęcia i tak natychmiast będą w sieci - z telefonów rodziny i gości. Nie bardzo jest sens blokować nasze, przy których dbamy, żeby pokazywały Was jak najkorzystniej. Nawet więcej: sugerujemy, żebyście na czas okołoweselny zablokowali na FB innym możliwość oznaczania Was na zdjęciach, a oznaczyli się tylko na tych, które my wstawimy. Niech wszyscy podziwiają te oficjalne! Uwaga: jeśli mamy Waszą zgodę na publikację zdjęć, to zajmujemy się nimi w pierwszej kolejności i będą gotowe szybciej, więc Wy też zyskujecie.

  Kiedy wolicie się rozliczyć?

  Do 30 dni przed ślubemDo 7 dni po ślubieTuż przed odbiorem zdjęć
  Większość par wpłaca nam całość miesiąc przed ślubem. Nie tylko płacą mniej, ale też mają już to z głowy i pozostaje potem tylko przyjemność odbierania zdjęć oraz dokupowania dodatków, prezentów dla rodziców i nie tylko.

  Czy szukacie filmowca?

  TakNie
  Po podpisaniu umowy z nami na zdjęcia chętnie polecimy Wam naszych zaufanych filmowców. Nie tylko będziecie mieli piękny film, ale też pewność, że żadne z nas nie będzie drugiemu przeszkadzało w pracy.

  Czy potrzebujecie pomocy w organizacji ślubu i wesela?

  TakNie
  Za nami ponad 100 wesel (już nawet nie liczymy). Możemy podpowiedzieć: czym się koniecznie zainspirować, a czego unikać jak ognia. Co sprawia, że ślub i wesele mają niezapomniany klimat, a co sprawia, że jest odwrotnie. 🙂 Po podpisaniu umowy z nami chętnie doradzimy.

  Co jest dla Was najważniejsze w ofercie i prawdopodobnie będzie decydowało o wyborze fotografa?

  CenaJakość i klimat zdjęć, które widzimy w portfolioIlość zdjęćPewność, że wybieramy firmę, która nie zawiedzie
  Podpowiedź: jeśli chcielibyście zaznaczyć odpowiedź 4 wraz z jakąś inną, to zaznaczcie 4. Dobra firma nie zawiedzie ani w jakości zdjęć, ani gdzie indziej. Dobra firma nie tylko zrobi piękne zdjęcia. Będziecie też mieć pewność, że nie "zniknie" miesiąc przed Waszym ślubem, albo nie "zgubi" Waszych zdjęć, bo np. "zaoszczędziła" na sprzęcie foto lub komputerowym. 🙂 Ilość zdjęć zawsze można zmienić.

  Wasze pytania, uwagi, sugestie:


  Jeśli coś pominęliśmy, albo macie inne pytania, cokolwiek - wpiszcie powyżej. 🙂 Dzięki!