Jeżeli miarą miłości byłaby ilość pocałunków w dniu ślubu, to Tamara i Piotr byliby najbardziej zakochana parą na świecie. I pewnie są! Ich związek wciąż ma wiele z pierwszych etapów zakochania – pełna świeżości, uśmiechów ukradkowych, zafascynowania sobą, spojrzeń pełnych uczuć, a z drugiej strony ich miłość jest bardzo dojrzała, z której niejedna para mogłaby się uczuć jak postępować w związku. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i urokiem tej pary, bez dwóch zdań!!!

Przygotowania, ceremonia i wesele odbyły się w Pałacu w Tłokini Kościelnej. Przepiękne wnętrza, apartamenty, park, doskonała kuchnia. Nad organizacją całego ślubu czuwała niesamowita Agnieszka z Wróblewska Business Event z ekipą. Polecamy ich z całego serca! Profesjonalnie, życzliwie i z ręką na pulsie. 🙂

Mamy nadzieję, że uda Wam się przenieść w ten urokliwy dzień i odkryjecie w nim dużo elegancji, radości i mnóstwo dobrej zabawy, a w tle nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Tamary i Piotra. Miłego oglądania!!!

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogliście oglądać już wcześniej, a teraz w dniu ślubu na banerach i innych dekoracjach podczas wesela. Zapraszamy!